You are currently viewing Twój Kantor ¥€$ w niedzielę handlową

Twój Kantor ¥€$ w niedzielę handlową

Na ostatnią niedzielę sierpnia (29.08.2021) przypada niedziela handlowa, a jak handel w niedziele, to i nasze kantory wymiany walut Twój Kantor ¥€$ są otwarte w galeriach handlowych

Ustawa z dnia 10. stycznia 2018 roku o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre dni określa wyraźnie, że w tym roku od dnia 1 stycznia do końca roku 2021 zakaz handlu nie będzie obowiązywał w ostatnią niedzielę każdego miesiąca, za wyjątkiem sytuacji, kiedy ostatnia niedziela jest świętem.

Zakaz handlu w tym roku nie obejmuje tylko kilku niedziel, jest ich dokładnie siedem, a jedna z nich jest niedzielą handlową już 29. sierpnia. Co prawda COVID nie odpuszcza, jednak mimo to nasz kantor wymiany walut będzie otwarty w niedzielę 29. sierpnia w Nowym Targu, Myślenicach oraz Tarnowie.

Jest to niesamowicie dobra wiadomość, ponieważ w galeriach handlowych w tą niedzielę będzie można zrobić zakupy, a także wymienić waluty po bardzo korzystnych kursach walut. Kurs euro, dolara, funta oraz franka w kantorze wymiany walut Twój Kantor, jest bardzo atrakcyjny, ponadto przy większych ilościach, zachęcamy do negocjowania cen.

Następna niedziela handlowa przypada dopiero 12 grudnia, a jak wiadomo jest to już czas szaleństw zakupowych przed Świętami Bożego Narodzenia. Nadchodząca niedziela handlowa, jest więc doskonałą i ostatnią okazją, na spokojną wymianę walut. Nasza sieć kantorów posiada trzy kantory w galeriach, w trzech większych miastach Małopolski.

Kantor w Nowym Targu znajduje się w centrum handlowym E.Lecrec. Jest otwarty 29. sierpnia, jak w każdą inną niedzielę handlową w godzinach od 10:00 do 19:00. Centrum handlowe E.Lecrec w mieście Nowy Targ, udostępnia klientom kantoru obszerny parking. Dzięki czemu wymiana walut w Nowym Targu jest wygodna i ekspresowa. Dostępność parkingu przy naszym kantorze w Nowym Targu, jest dla wielu klientów ogromnym plusem i pomaga zaoszczędzić jakże niezbędny czas.

Tarnów jest kolejnym miastem województwa małopolskiego, w którym znajduje się jeden z naszych punktów kantorowych Twój Kantor ¥€$.Twój Kantor znajduje się w Galerii Tarnovia mieszczącej się przy ulicy Krakowskiej 149. Kantor jest otwarty w niedzielę handlową w godzinach od 10:00 do 20:00. Kantor w Tarnowie również ma dostęp do dużego parkingu przy galerii handlowej. Ogromną zaletą parkingu w Galerii Tarnovia, w której mieści się nasz kantor wymiany walut, jest dostęp do wind, które ułatwiają osobom niepełnosprawnym oraz wózkom wejście na teren galerii.

Twój Kantor w Myślenicach jest usytuowany w Galerii Myślenickiej. Godziny otwarcia w niedzielę handlową 29. sierpnia są takie same jak naszego kantoru w Nowym Targu, tj. 10:00 – 19:00. Kantor w mieście Myślenice umieszczony jest na parterze przy wejściu głównym do Galerii Myślenickiej. Wymiana walut w Myślenicach jeszcze nigdy nie była aż tak prosta i szybka! Galeria Myślenicka znajduje się tuż przy drodze szybkiego ruchu S7 potocznie nazywaną Zakopianką, a przy kantorze jest obszerny parking dostępny dla klientów. Kursy walut oferujemy najlepsze w mieście, kierując się dewizą sieci Twój Kantor ¥€$ „Dobry interes zawsze po drodze!” Zapraszamy do wymiany walut w niedzielę handlową.

Wyrażamy ogromną nadzieję, że nie nadejdzie czwarta fala pandemii i wkrótce spotkamy się ponownie bez ograniczeń, bez masek i bez stresu. Tymczasem przypominamy, że w trosce o zdrowie naszych Klientów oraz Pracowników, starannie i regularnie dezynfekujemy stanowiska pracy. Dbamy o najwyższy standard naszych usług, a po transakcji zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na nasz temat w Google.