You are currently viewing Przyłącz się – niesiemy pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Przyłącz się – niesiemy pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Szukamy każdej możliwej pomocnej dłoni, by móc wdrożyć nasz plan w życie! W związku z brakiem możliwości odsprzedania hrywny do banku, czy sprzedania w kantorze, Twój Kantor ¥€$ chce wyjść naprzeciw tym ograniczeniom i wspomóc potrzebujących.

Chcemy umożliwić skup hrywny ukraińskiej w naszych kantorach, jednak by móc ziścić nasz plan, potrzebujemy pomocy także z Waszej strony. Jeśli chcesz pomóc, a nie wiesz jak, ani gdzie, to będziesz mieć możliwość działania razem z nami.

W jaki sposób? Wystarczy, że odkupisz od nas dowolną ilość waluty ukraińskiej. Prosimy – daj znać, czy podejmiesz się tego typu pomocy razem z nami! Twój głos na tak, to wielki krok w stronę uruchomienia akcji ??

W wyniku rozpoczęcia ataku Rosji na Ukrainę, ucierpiał nie tylko rubel rosyjski, ale także niestety hrywna ukraińska, która naszym zdaniem, nie powinna ponosić konsekwencji wynikających z agresji Rosji na Ukrainę. Wojna, jaka toczy się za naszą wschodnią granicą, odciska istotne piętno przede wszystkim na ludności cywilnej Ukrainy, która w dużej mierze została zmuszona do opuszczenia własnych domów i szukania schronienia poza granicami swojego kraju.

Nierzadko uchodźcy zabierali ze sobą tylko najistotniejsze rzeczy, dokumenty oraz oszczędności w gotówce, które najczęściej, jak każdy z nas, przechowują w swojej rodzimej walucie. Niestety w związku z brakiem możliwości odsprzedania hrywny do banku, także zdecydowana większość kantorów postanowiła podjąć decyzję o braku możliwości skupu tej waluty.

Zarząd Twój Kantor postanowił jednak, że uruchomimy ponownie możliwość skupu hrywny ukraińskiej w kantorach w Starym Sączu, Nowym Targu, Piwnicznej Zdroju, Tarnowie, Myślenicach oraz Leluchowie, jednak by móc tego dokonać potrzebujemy każdego możliwego wsparcia z Waszej strony.

Naszym celem jest umożliwienie obywatelom Ukrainy bezpieczną i pewną wymianę hrywny ukraińskiej na złotówki, Ty możesz wspomóc płynność tego procesu poprzez odkupienie od nas nawet niewielkiej ilości hrywny z pewnego źródła, sprawdzonej i z potwierdzoną autentycznością banknotów. Nie będziemy zarabiać na skupie i odsprzedaży waluty naszych sąsiadów, w związku z czym jest to także dobry moment na inwestycję w tą walutę, z gwarancją zysku. Kursy walut wiodących (euro, dolar, funt oraz frank) cechują się obecnie niezwykle dużą zmiennością wartości, ich kursy poszybowały ponad rekordy, jakie do tej pory mieliśmy możliwość obserwować, w związku z czym, dla każdego, kto chce pomóc i przy okazji zainwestować, polecamy zakup od nas hrywny ukraińskiej w bardzo atrakcyjnym kursie.