You are currently viewing SKUP BILONU EURO DOLAR FRANK FUNT FORINT

SKUP BILONU EURO DOLAR FRANK FUNT FORINT

Monety w obcej walucie nierzadko znajdują się w naszych portfelach. Dla jednych jest to pamiątka przywieziona z wakacji, inni zachowują bilon na następny wyjazd, a jeszcze inni poszukują punktów, w których jest skup bilonu euro.

Najczęściej wtedy pojawia się pytanie, czy w ogóle ktokolwiek prowadzi skup monet w obcej walucie. W Polsce jest niewiele kantorów, które skupują monety euro, a skup dolarów, funtów, franków, czy forintów, jest niezwykle rzadki.

Kantor Twój Kantor ¥€$ prowadzi skup bilonu euro, dolar, funt, frank oraz forint. Wszystkie punkty Twój Kantor ¥€$ skupują monety euro oraz 4 innych walut.

Czym w ogóle jest bilon? Bilon euro, czy złotówki jak również każdej innej waluty, to nic innego jak pieniądz w postaci metalowych krążków pieniężnych, które wszyscy zgodnie nazywamy monetami. Polska waluta, jak i pozostałe waluty świata formę płatniczą posiadają w banknotach oraz monetach. Dlatego jadąc w różne wakacyjne kierunki, należy wziąć pod uwagę możliwość sprzedaży bilonu z danego miejsca. Kantory Twój Kantor ¥€$ poza prowadzeniem skupu bilonu euro, skupują także bilon frank, dolar, funt a nawet forint.

Skup bilonu euro jest dość powszechny, choć wciąż spotkamy się z taką możliwością w niewielu kantorach. Sieć kantorów Twój Kantor ¥€$ prowadzi dodatkowo skup bilonu forint, skup bilonu dolar, skup bilonu funt oraz  tradycyjnie skup bilonu euro.

Kantory Twój Kantor ¥€$ mieszczą się w 6 miastach małopolski, dzięki czemu kantor jest bardziej dostępny dla klienta a sprzedaż monet euro, jak również pozostałych walut szybsza. Jeśli więc zalega w Twojej kieszeni bilon, którego nie chcesz ponownie wykorzystać lub po prostu potrzebujesz gotówki, to zapraszamy do kantoru Twój Kantor ¥€$, który prowadzi skup bilonu euro, bilonu frank, bilonu funt, bilonu dolar oraz bilonu forint.