You are currently viewing Skup wycofanych banknotów z obiegu

Skup wycofanych banknotów z obiegu

Jako sieć kantorów Twój Kantor bazujemy na trzydziestoletnim doświadczeniu w dziedzinie finansów, dzięki czemu wiemy, że żaden pieniądz nie jest bezwartościowy. Również stare banknoty wycofane z obiegu mają swoją wartość.

Stare banknoty, które zostały wycofane z obiegu wciąż podlegają wymianie. Niemniej, by móc sprzedać lub wymienić taki banknot, nierzadko konieczna jest podróż do danego kraju i konkretnego banku, który ma taką możliwość. Mając na uwadze, że nie zawsze planowana jest ponownie podróż w odwiedzone miejsce, obecne obostrzenia oraz istnienie niewielkiej ilości pewnych punktów w Polsce zajmujących się skupem wycofanych z obiegu banknotów, w naszych kantorach Twój Kantor stworzyliśmy możliwość skupu banknotów starych i wycofanych.

Banknoty wycofane z obiegu mają inną wartość, niż te, które są aktualne. Nie mając wiedzy na temat szacowanej wartości banknotów łatwo można zostać oszukanym. Zważając na to, stare banknoty należy sprzedawać w pewnych placówkach, które przedstawiają bezpośrednio przejrzyste i jasne warunki skupu oraz cenę. W Twój Kantor czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracowników, którzy udzielą rzetelnych informacji o danym banknocie oraz podadzą bardzo atrakcyjną ofertę skupu banknotów wycofanych z obiegu.

Najczęściej zadawane pytanie, to „gdzie wymienić stare Funty w Polsce?” lub „gdzie wymienić wycofane Korony Norweskie?” Jeśli wciąż chodzi ono po głowie, a w portfelu zalega wycofany banknot, to śpieszymy z odpowiedzią.

Skup starych banknotów w Małopolsce znajdziecie w naszych kantorach Twój Kantor, w następujących miejscowościach: Starym Sączu, Nowym Targu, Tarnowie, Myślenicach, Piwnicznej Zdroju oraz Leluchowie.

Skupujemy przede wszystkim stare Korony Norweskie, Funty Brytyjskie oraz wycofane Franki Szwajcarskie. Warunki wyceny są jasne i przejrzyste. Mamy świadomość, że każdy wycofany banknot ma swoją wartość, a to spowodowało przede wszystkim poszerzenie naszej oferty poprzez wprowadzenie skupu wycofanych banknotów w sieci naszych kantorów Twój Kantor.

Reasumując, niezwykle łatwo, bezpiecznie a przede wszystkim – korzystnie starą walutę wymienisz w naszej sieci kantorów mieszczącej się w kilku miastach małopolski. Skup wycofanych z obiegu walut jeszcze nigdy nie był tak prosty i przystępny.


Zdjęcie prezentuje wycofane z obiegu Funty Brytyjskie