Mamy ponad 30 lat doświadczenia w prowadzeniu działalności kantorowej. Dzięki doświadczeniu potrafimy dobrać kadrę pracowniczą, która gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo podczas transakcji wymiany, ale także dyskrecję.

Podczas transakcji stacjonarnych nie określamy minimalnej wartości walut. W kantorach Twój Kantor ¥€$ sprzedasz oraz kupisz także bilon: euro, frank, funt oraz forint. Skupimy od Ciebie nawet 10 euro centów.

Kursy przedstawiane na naszej głównej stronie i obowiązujące w kantorach Twój Kantor ¥€$ są aktualizowane kilka razy dziennie z częstotliwością, co około 1 godzinę. Na naszej stronie www.twojkantor.pl umożliwiamy również podgląd cen walut bezpośrednio z rynku. Ceny na podglądzie live aktualizowane są co kilka sekund.

Sieć naszych kantorów na życzenie Klienta wystawia rachunki imienne.

Ustalamy kursy na dzień dokonywanej transakcji. Dzięki czemu masz pewność, że jeśli pieniądze zostaną zaksięgowanie dopiero za kilka dni, a ceny walut ulegną obniżeniu, to nie będzie to miało wpływu na wartość Twojej transakcji. Ponadto oferujemy wymianę online aż 11 walut świata. Poza potęgami walutowymi, takimi jak: euro, funt, frank czy dolar, w naszej ofercie wymiany walut online można wymienić także waluty krajów skandynawskich!

Transakcji możesz dokonać wygodnie i bezpiecznie wyłącznie z poziomu własnego konta – nie wymagamy logowania na naszych stronach, ani podawania żadnych danych!

Ponadto jeśli wykonasz przelew a potrzebujesz odebrać gotówkę, to wystarczy, że poinformujesz nas, w którym z naszych punktów chcesz odebrać przygotowaną dla Ciebie gotówkę.

Każda osoba fizyczna posiadająca zdolność do czynności prawnych, jak również przedsiębiorcy.

W kantorach Twój Kantor ¥€$ kupisz lub wymienisz aż 20 walut świata od ręki. Ponadto na specjalnie życzenie Klienta, jesteśmy w stanie sprowadzić większość walut.

Ceny przedstawione na stronie www.twojkantor.pl mają charakter informacyjny, natomiast są to zawsze aktualne na dany moment minimalne wartości skupu walut. Indywidualnie zachęcamy do negocjacji najkorzystniejszego kursu!

Ceny mają charakter informacyjny, aktualny na daną chwilę. Umożliwiamy negocjację ceny już nawet przy transakcjach o niższych wartościach.

Sieć kantorów Twój Kantor ¥€$ stacjonarnie umożliwia wyłącznie wymianę gotówkową. Oferujemy również możliwość wymiany walut online z przelewem zwrotnym lub odbiorem gotówki we wskazanym przez Klienta punkcie.

Tak. Kantory Twój Kantor ¥€$ rozpoczęły swoją działalność od pierwszego punktu w Starym Sączu 30 lat i od tamtej pory sukcesywnie wkraczaliśmy na rynek innych miast Małopolski. Nadzór prowadzony jest wewnętrznie poprzez rygorystyczne procedury oraz zewnętrznie przez Narodowy Bank Polski.

Dokonując wymiany walut online w Twój Kantor ¥€$, nie musisz logować się ani tworzyć żadnych nowych kont. Każda transakcja przeprowadza jest z poziomu Twojego konta bankowego. Dzięki czemu masz pełną kontrolę nad podanymi danymi oraz historią swoich transakcji.

Przelewy złotówkowe przyjmujemy na rachunek w Banku Spółdzielczym z siedzibą w Starym Sączu oraz na rachunek w banku PEKAO.

Wszystkie przelewy walutowe przyjmowane są pod dedykowany numer konta bankowego przynależący do Banku PEKAO.

Wszelkie zastrzeżenia, wątpliwości, uwagi lub reklamacje dotyczące obsługi lub nieprawidłowości przeprowadzonej transakcji, można głosić pod numerem telefonu: +48 500 615 300 lub na adres e-mail: twojkantor@onet.pl