You are currently viewing Nagrody w Świątecznej edycji konkursu od Twój Kantor ¥€$

Nagrody w Świątecznej edycji konkursu od Twój Kantor ¥€$

  • Post author:
  • Post category:Konkurs

Nasz konkurs, który trwa od początku grudnia, kręci się pełną parą. Najwyższa więc pora by opisać szczegółowo, jakie nagrody są do zdobycia. Gwarantujemy, że gra jest naprawdę warta udziału, pytanie jest proste, a nagrody niezwykle atrakcyjne.

Zadanie konkursowe polega na tym, by odpowiedzieć, którą z form inwestycji w złoto wybierasz i uzasadnić swój wybór. To jak? Sztabka czy moneta? Odpowiedz na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem konkursowym na naszym facebooku i wygraj jedną z trzech przygotowanych przez nas nagród.

Przewidzieliśmy do zdobycia trzy nagrody główne:

– jedną nagrodę za I miejsce

– jedną nagrodę za II miejsce

– oraz jedną nagrodę za III miejsce

Spis treści:

  1. Nagroda za III miejsce w Świątecznym Konkursie od Twój Kantor ¥€$
  2. Nagroda za II miejsce w Świątecznym Konkursie od Twój Kantor ¥€$
  3. Nagroda za I miejsce w Świątecznym Konkursie od Twój Kantor ¥€$
  4. Szczegóły konkursu

Nagroda za III miejsce w Świątecznym Konkursie od Twój Kantor ¥€$

Zdobywca III miejsca w zabawie od Twój Kantor ¥€$ wygrywa od nas Voucher na kolację dla dwóch osób w jedynej w swoim rodzaju Restauracji Willa Poprad, która mieści się w Rytrze.

Klimat restauracji wprawia klienta w błogi stan relaksu, każdy element tego miejsca pieści wszystkie zmysły. Dodatkowo niepowtarzalny smak potraw wzbogacony o lampkę aromatycznego wina i mamy gotowy przepis na romantyczną kolację lub przyjemny wieczór z przyjaciółką.

Harmonijne smaki potraw to efekt połączenia nowoczesności z tradycją, osiągnięty poprzez stosowanie głównie lokalnych, najświeższych produktów.

Nagroda za II miejsce w Świątecznym Konkursie od Twój Kantor ¥€$

Tak jak wspomnieliśmy, przygotowaliśmy dla Was niebanalne nagrody w naszym konkursie. Jedną z nich poznaliście powyżej. Teraz pragniemy zaprezentować drugą nagrodę, którą przygotowaliśmy dla Was od Twój Kantor ¥€$.

Za drugie miejsce do zdobycia jest złota moneta, która niesie za sobą również historię. Jest to piękna i niepowtarzalna złota Britannia wybijana przez mennicę The Royal Mint ze szczerego złota.

Twój Kantor ¥€$ ma ponad 30 lat doświadczenia w branży finansowej, dzięki czemu mieliśmy możliwość poznać nie tylko waluty z różnych zakątków świata, czy wartość wielu monet, ale także potrzeby Klienta.

Dzięki temu rozbudowaliśmy sieć kantorów Twój Kantor ¥€$, umieszczając nasze kantory w kilku miastach Małopolski.

Kantor w Starym Sączu, to nasza centrala, serce naszej firmy, które funkcjonuje w tym miejscu od samego początku.

Następnie otworzyliśmy nasz drugi punkt – Kantor w Piwnicznej Zdroju, który obecnie znajduje się przy ul. Rynek 6. Kantor w Piwnicznej działa od 1995 roku, dzięki czemu w tym miejscu zyskaliśmy zaufanie wielu naszych stałych klientów.

Kantor w Nowym Targu został otwarty w 2007 roku. Następnie w 2009 roku otworzyliśmy dwa kolejne punkty: Kantor w Myślenicach oraz Kantor w Tarnowie. Był to dla nas zdecydowanie bardzo owocny rok. Tym samym kantory sieci Twój Kantor znajdują się w wielu przystępnych miejscowościach dla naszych klientów, dzięki czemu łatwiej nas znajdziecie.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że postanowiliśmy stworzyć konkurs, w którym jedną z nagród będzie nasz konik, czyli złote monety. Chcemy podzielić się z Wami naszą pasją i zarażać Was racjonalną inwestycją w przyszłość zaznajamiając Was z tak wdzięczną alternatywą dla oszczędności, jak inwestycje w złoto.

Nagroda za I miejsce w Świątecznym Konkursie od Twój Kantor ¥€$

Przedstawiliśmy już dwie z trzech nagród, które są do zdobycia. Pora zaprezentować tą najważniejszą, ostatnią, ale jednak pierwszą nagrodę, którą przygotowaliśmy w Świątecznej edycji konkursu od Twój Kantor ¥€$.

Nagrody same w sobie są atrakcyjne i sprawiają niesamowicie wiele radości wygrywającemu. Zdobywając pierwszą nagrodę, w dodatku otrzymujecie możliwość celebracji tego wspaniałego doznania z bliską Wam osobą.

Nagrodą główną w konkursie od Twój Kantor ¥€$ jest voucher na pobyt w Zakopanem dla dwóch osób. Dodatkowo pobyt ten jest dwudniowy, więc będzie czas i na relaks, i by zwiedzić cudowne okolice lub pospacerować po jednej z pobliskich tatrzańskich dolin.

Wygrywając, możesz sprawić przyjemność nie tylko sobie, ale także bliskiej Ci osobie, z którą postanowisz podzielić się nagrodą. Celebruj ten moment i pozwól sobie na budowanie wspaniałych wspomnień, które możesz zaoferować sobie i bliskim.

Szczegóły konkursu

Konkurs odbywa się na facebooku pod postem konkursowym. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na fanpage’u Twój Kantor ¥€$ oraz na naszej stronie internetowej: regulamin konkursu, szczegóły konkursu.

Cytując klasyczne hasło: „żeby wygrać, trzeba grać”, więc weź szczęście w swoje ręce i zawalcz o jedną z trzech nagród, które Twój Kantor ¥€$ przygotował dla swoich fanów.