Niedziela handlowa – Grudzień 2022

Niedziela handlowa – Grudzień 2022

Spis Treści

  1. Wprowadzenie ustawy
  2. Niedziele handlowe 2022
  3. Kantor w Nowym Targu
  4. Kantor w Tarnowie
  5. Kantor w Myślenicach
  6. Podsumowanie – niedziele handlowe 2022

Druga i trzecia niedziela grudnia tym razem, to niedziele handlowe, w które można robić zakupy oraz wymieniać waluty w kantorach Twój Kantor w Nowym Targu, Tarnowie oraz Myślenicach.

Kantory Twój Kantor, które otwarte są w niedzielę handlową znajdują się w galeriach, przez co są łatwo dostępne dla każdego.

Wprowadzenie ustawy

Od wprowadzenia ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę minęły już 4 lata. Ustawa o ograniczeniu handlu w niedzielę określa wyraźnie, ile niedziel handlowych będzie w danym roku kalendarzowym.

Od momentu wprowadzenia ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta, sukcesywnie zmniejszano ilość niedziel, w które można robić zakupy. Tym samym wszystko płynnie przeszło do każdej ostatniej niedzieli handlowej w danym miesiącu, do obecnego momentu, gdzie mamy ich wyłącznie kilka w roku. W roku 2022 niedziele handlowe są do tego stopnia ograniczone, że jest ich wyłącznie 7, z czego 5 niedziel handlowych jest już za nami.

Niedziele handlowe 2022

Zostały jeszcze 2 niedziele handlowe kiedy będzie można spokojnie wymienić walutę w Twój Kantor w Nowym Targu, Tarnowie i Myślenicach. Spośród tych 2 pozostałych niedziel handlowych, najbliższa niedziela handlowa będzie już 11 grudnia, a następna i ostatnia już w tym roku – 18 grudnia.

Kantor w Nowym Targu

Twój Kantor w Nowym Targu we wszystkie niedziele handlowe jest czynny od 10:00 do 20:00. Mieści się on przy ul. Składowa 2 w centrum handlowym E.Lecrec. Wystarczy, że klikniesz tutaj by przejść do bezpośredniej nawigacji z miejsca, w którym się znajdujesz. Ogromną zaletą kantoru Twój Kantor w Nowym Targu jest obszerny parking dostępny dla klientów. Oszczędność czasu i sprawna wymiana walut w jednym miejscu – z Twój Kantor to możliwe!

Kantor w Tarnowie

Nasz kolejny kantor czynny w niedzielę handlową w Tarnowie jest czynny nieco dłużej, ponieważ Twój Kantor otwarty jest wówczas w godzinach od 10:00 do 20:00. Twój Kantor w Tarnowie mieści się w dużej Galerii Tarnovia, która znajduje się przy ulicy Krakowskiej 149. Jeśli chcesz sprawdzić dojazd ze swojej obecnej lokalizacji wystarczy, że klikniesz w ten link a nawigacja rozpocznie się automatycznie. W pobliżu kantoru w Tarnowie nie musisz martwić się o parking. Twój Kantor w Tarnowie znajduje się w galerii, która udostępnia duży parking dla swoich klientów. Galeria jest przystosowana także dla osób niepełnosprawnych.

Kantor w Myślenicach

Twój Kantor w Myślenicach jest trzecim z kantorów, które pozostają czynne w niedzielę handlową. Kantor czynny będzie w niedziele handlową od godziny 10:00 do 19:00. W Myślenicach kantor również znajduje się w galerii handlowej, dzięki czemu nie ma problemu z miejscem parkingowym. Kliknij tutaj by przejść do bezpośredniej nawigacji, do kantoru, w którym wymienisz walutę w niedzielę handlową.

Podsumowanie – niedziele handlowe 2022

Każdy z naszych kantorów Twój Kantor znajduje się w łatwo dostępnych lokalizacjach, by klient nie miał problemu ze znalezieniem naszego punktu. Dodatkowo oferujemy najlepsze kursy, kierując się przyjętą przez nas dewizą „Dobry interes zawsze pod drodze!” Zapraszamy do wymiany walut nie tylko w niedziele handlowe.