Niedziela handlowa – Kantory Twój Kantor ¥€$ otwarte

Niedziela handlowa – Kantory Twój Kantor ¥€$ otwarte

Na ostatnią niedzielę kwietnia (25.04.2021) przypada niedziela handlowa, a jak handel w niedziele, to i nasze kantory wymiany walut Twój Kantor ¥€$ są otwarte w galeriach handlowych.

Ustawa z dnia 10 stycznia 2018 roku o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre dni określa wyraźnie, że w tym roku od dnia 1 stycznia do końca roku 2021 zakaz handlu nie będzie obowiązywał w ostatnią niedzielę każdego miesiąca, za wyjątkiem sytuacji, kiedy ostatnia niedziela jest świętem.

Zakaz handlu w tym roku nie obejmuje tylko kilku niedziel, jest ich dokładnie siedem, a jedna z nich jest niedzielą handlową już 25 kwietnia. Co prawda trwa lockdown, jednak mimo to nasz kantor wymiany walut będzie otwarty w niedzielę 25 kwietnia w Nowym Targu, Myślenicach oraz Tarnowie.

Jest to niesamowicie dobra wiadomość, ponieważ w galeriach handlowych w tą niedzielę będzie można zrobić zakupy, a także wymienić waluty po bardzo korzystnych kursach walut. Kurs euro, dolara, funta oraz franka w kantorze wymiany walut Twój Kantor, jest bardzo atrakcyjny, ponadto przy większych ilościach, zachęcamy do negocjowania cen.

Następna niedziela handlowa przypada 27 czerwca, może już wówczas będziemy mogli zrobić zakupy bez ograniczeń? Co prawda obecnie sklepy w galeriach handlowych, również w tą niedzielę handlową pozostają zamknięte, natomiast usługi finansowe, w tym kantor wymiany walut są otwarte. Nasza sieć kantorów posiada trzy kantory w galeriach, w trzech większych miastach Małopolski.

Kantor w Nowym Targu znajduje się w centrum handlowym E.Lecrec. Jest otwarty 25 kwietnia, jak w każdą inną niedzielę handlową w godzinach od 10:00 do 19:00. Centrum handlowe E.Lecrec w mieście Nowy Targ, udostępnia klientom kantoru obszerny parking. Dzięki czemu wymiana walut w Nowym Targu jest wygodna i ekspresowa. Dostępność parkingu przy naszym kantorze w Nowym Targu, jest dla wielu klientów ogromnym plusem i pomaga zaoszczędzić jakże niezbędny czas.

Tarnów jest kolejnym miastem województwa małopolskiego, w którym znajduje się jeden z naszych punktów kantorowych Twój Kantor ¥€$.Twój Kantor znajduje się w Galerii Tarnovia mieszczącej się przy ulicy Krakowskiej 149. Kantor jest otwarty w niedzielę handlową w godzinach od 10:00 do 20:00. Kantor w Tarnowie również ma dostęp do dużego parkingu przy galerii handlowej. Ogromną zaletą parkingu w Galerii Tarnovia, w której mieści się nasz kantor wymiany walut, jest dostęp do wind, które ułatwiają osobom niepełnosprawnym oraz wózkom wejście na teren galerii.

Twój Kantor w Myślenicach jest usytuowany w Galerii Myślenickiej. Godziny otwarcia w niedzielę handlową 25 kwietnia są takie same jak naszego kantoru w Nowym Targu, tj. 10:00 – 19:00. Kantor w mieście Myślenice umieszczony jest na parterze przy wejściu głównym do Galerii Myślenickiej. Wymiana walut w Myślenicach jeszcze nigdy nie była aż tak prosta i szybka! Galeria Myślenicka znajduje się tuż przy drodze szybkiego ruchu S7 potocznie nazywaną Zakopianką, a przy kantorze jest obszerny parking dostępny dla klientów. Kursy walut oferujemy najlepsze w mieście, kierując się dewizą sieci Twój Kantor ¥€$ „Dobry interes zawsze po drodze!” Zapraszamy do wymiany walut w niedzielę handlową.

Wyrażamy ogromną nadzieję, że jest to ostatnia fala pandemii i wkrótce spotkamy się ponownie bez ograniczeń. Tymczasem przypominamy, że w trosce o zdrowie naszych Klientów oraz Pracowników, starannie i regularnie dezynfekujemy stanowiska pracy. Dbamy o najwyższy standard naszych usług, a po transakcji zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na nasz temat w Google.

Dodaj komentarz