Nasz Kantor Wymiany Walut oferuje skup i sprzedaż wielu walut świata w korzystnych cenach, w tym: dolar amerykańskie, euro, funty, korony czeskie, forinty, korony duńskie, franki szwajcarskie i wiele innych. Ponadto jesteśmy w stanie sprowadzić na zamówienie większość walut świata.

Tak, w kantorach wymiany walut Twój Kantor ¥€$ skupujemy bilon: euro, dolary amerykańskie, funty brytyjskie, a także forinty węgierskie.

Oferujemy skup banknotów wycofanych z obiegu w najlepszych cenach. W każdym punkcie Twój Kantor przyjmujemy większość wycofanych banknotów. Zapraszamy do punktów byśmy mogli rzetelnie wycenić wartość zalegającej waluty.

Nawet trzeba 🙂 Zachęcamy do rezerwowania terminów wymiany większej gotówki, by mieć pewność, że nie będzie problemu z dostępnością potrzebnej ilości. Ponadto pozostawiamy do dyspozycji wybór, w którym z naszych kantorów, będzie wygodniej dokonać transakcji.

Dewiza firmy Twój Kantor ¥€$ brzmi: „Dobry interes, zawsze po drodze!” a ceny umieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny. Gwarantujemy najlepsze ceny w mieście oraz zapraszamy do negocjacji cen.

Podczas wymiany walut nie obowiązuje żadna górna granica transakcji. Natomiast należy pamiętać, że zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy Klient, który dokonuje transakcji o wartości przekraczającej równowartość 15.000 Euro dziennie, według średniego kursu NBP na dany dzień, musi podać dane niezbędne do spełnienia obowiązku rejestracyjnego.

Dokonując transakcji w naszych kantorach, dokładamy wszelkiej staranności by zachować dyskrecję oraz bezpieczeństwo Klienta oraz własne. W naszych punktach istnieją wydzielone miejsca, dzięki którym możemy zapewnić Klientom anonimowość.

Oczywiście. Kantory Twój Kantor ¥€$ wystawiają rachunki imienne. Przed dokonaniem transakcji, poproś naszego kasjera o taki rachunek i przygotuj potrzebne dane, a bez problemu wystawimy rachunek imienny. 

Nie ma minimalnej kwoty transakcji. W Sieci kantorów Twój Kantor ¥€$ można sprzedać lub kupić już nawet niewielkie ilości oraz nominały – w tym bilon euro, dolar, funt oraz forint.

Kursy mają charakter poglądowy i zawsze na stronie internetowej wyświetlana jest informacja o dacie i godzinie aktualizacji kursów. Ponadto umożliwiamy pogląd kursów walut live prosto z rynku Forex, gdzie kursy walut aktualizowane są co 15 sekund.