KANTOR: Skup banknotów wycofanych z obiegu

KANTOR: Skup banknotów wycofanych z obiegu

Bazując na naszym trzydziestoletnim doświadczeniu w dziedzinie finansów jako kantor wymiany walut wiemy, że żaden pieniądz nie jest bezwartościowy. Również stare banknoty wycofane z obiegu w naszym kantorze Twój Kantor – mają swoją wartość, a przede wszystkim korzystny kurs wymiany walut.

Stare banknoty, które zostały wycofane z obiegu wciąż podlegają wymianie w sieci kantorów Twój Kantor oraz nielicznych innych punktach usług finansowych. Niemniej, by móc sprzedać lub wymienić taki wycofany banknot, nierzadko konieczna jest podróż do danego kraju i konkretnego banku, który ma taką możliwość. Mając na uwadze, że nie zawsze planowana jest ponownie podróż w odwiedzone miejsce, obecne obostrzenia oraz istnienie niewielkiej ilości pewnych punktów w Polsce zajmujących się skupem wycofanych z obiegu banknotów, stworzyliśmy możliwość skupu banknotów starych i wycofanych w naszych kantorach wymiany walut.

Banknoty wycofane z obiegu mają inną wartość, niż te, które są aktualne. Nie mając wiedzy na temat szacowanej wartości banknotów łatwo można zostać oszukanym. Zważając na to, stare banknoty należy sprzedawać w pewnych placówkach, które przedstawiają bezpośrednio przejrzyste i jasne warunki skupu oraz cenę. Nasz kantor w Starym Sączu, Myślenicach, Nowym Targu, Tarnowie, Piwnicznej Zdroju czy Leluchowie, oferuje skup banknotów wycofanych w bardzo korzystnych kursach walut.

Najczęściej zadawane pytanie przed wymianą starych banknotów, to „gdzie wymienić stare Funty w Polsce?” lub „gdzie wymienić wycofane Korony Norweskie?” Jeśli wciąż chodzi ono po głowie, a w portfelu zalega wycofany banknot, to śpieszymy z odpowiedzią.

Skup starych banknotów w Małopolsce znajdziecie w sieci kantorów Twój Kantor w następujących miejscowościach: Starym Sączu, Nowym Targu, Tarnowie, Myślenicach, Piwnicznej Zdroju oraz Leluchowie.

Skupujemy przede wszystkim stare Korony Norweskie oraz Funty Brytyjskie po korzystnych kursach. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo dodatkowo aż 20 różnych walut świata! Kursy walut i warunki wyceny są jasne i przejrzyście przekazywane podczas transakcji. Mamy świadomość, że każdy wycofany banknot ma swoją wartość, co spowodowało przede wszystkim poszerzenie naszej oferty poprzez wprowadzenie możliwości skupu wycofanych banknotów.

W jaki sposób wymienić starą gotówkę? Przyjdź lub zadzwoń do naszego kantoru wymiany walut pod numer: +18 446 02 25 i zapytaj naszego sprzedawcę. Napisz do nas by umówić się na transakcję w jednym z naszych kantorów.

Reasumując, niezwykle łatwo, bezpiecznie a przede wszystkim – w korzystnym kursie, starą walutę wymienisz w naszej sieci kantorów wymiany walut mieszczącej się w kilku większych miastach Małopolski. Skup wycofanych z obiegu walut jeszcze nigdy nie był tak prosty i przystępny.

Zdjęcie prezentuje wycofane z obiegu Funty Brytyjskie

Dodaj komentarz